2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Legnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat.C ,CE atrakcyjne warunki.

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Przewoźnik od ponad 10 lat współpracujący z Raben Logistics Polska Sp. z o.o. poszukuje kierowców z Kat. C lub C+E

Opis stanowiska

  • Realizacja dostaw i odbiorów przesyłek paletowych na terenie woj. Dolnośląskiego głównie w promieniu 50 - 120 km od Legnicy. Wyjazd i powrót do magazynu mieszczącego się w Gniewomierzu.

  • Załadunek i rozładunek przy pomocy operatora wózka widłowego,

  • Potwierdzanie dostaw i odbiorów na urządzeniu mobilnym,

  • Obsługa dokumentacji (w ograniczonym zakresie).

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C lub C + E

  • aktualny kurs na przewóz rzeczy,

  • uprawnienia ADR lub chęć do ich uzyskania,

  • sumienność i zaangażowanie,

  • chęć do pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Terminowe wypłatę wynagrodzenia,

  • Profesjonalny system szkolenia oraz wsparcie we wdrożeniu,

  • Pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole,

  • Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy – nowoczesny i bezpieczny magazyn,

  • Nowoczesne narzędzia pracy:

- służbowy terminal z funkcją nawigacji i telefonu.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 846232331