2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Psie Pole
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca kat. C - codzienne zjazdy na bazę (6500 - 7500 zł netto)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma ARMIR funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i cało pojazdowego na terenie Polski. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się w 4 lokalizacjach w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki, Mysłowice, Wrocław i Oborniki Wielkopolskie.

Od października 2021r. właścicielem ARMIR Sp. z o. o zostało Frigo Logistics Sp. z o.o., które działa na polskim rynku od 2001 roku i należy do japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio. Koncern Nichirei zajmuje pierwsze miejsce na rynku japońskim i piąte na świecie wśród firm specjalizujących się w usługach transportowych dla branży spożywczej. Frigo Logistics to wiodący operator logistyczny dla produktów głęboko mrożonych. Firma specjalizuje się m.in. w dystrybucji, transporcie i magazynowaniu produktów mrożonych, a od pewnego czasu również w kategorii 'dry&fresh'.

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Wrocław ul. Jana Długosza

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego z kategorią C w transporcie chłodniczym

  • Załadunek i rozładunek towaru (palety, kartony)

  • Wykonywanie dostaw zgodnie z harmonogramem i w wyznaczonych terminach

  • Sprawdzanie dokumentacji przewozowej

  • Zachowanie czystości i porządku w pojeździe

  • Praca w systemie pn-pt oraz dwie soboty w miesiącu (odbiór dnia wolnego w tygodniu)

  • Start pracy pomiędzy 4 a 6 rano

  • Codzienne powroty do domu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C,

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne,

  • Książeczka sanitarna,

  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności,

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość topografii województwa dolnośląskiego i ościennych,

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie wypłacane w terminie (płaca zasadnicza, diety),

  • atrakcyjny system premiowania,

  • szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy,

  • odpoczynki w domu,

  • telefon służbowy,

  • system poleceń pracowniczych,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę, świąteczne doładowania pieniężne, paczki świąteczne dla pracowników, paczki na Dzień Dziecka i Mikołajki dla dzieci pracowników).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Armir Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Żninie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Armir Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Żninie przy ul. Fabrycznej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 754421961