2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Płock
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca Kat. C do dystrybucji Towaru Spożywczego

Wynagrodzenie

7 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zatrudnimy Kierowcę Kat. C do dystrybucji Towaru Spożywczego. Tzw."SUCHY"

*Start pracy od godziny 5:00, auto ładowane przez magazyn.

*Załadunek w Płocku ,Wokół komina +/- 100km

*Średnio 7-15pkt dziennie

*Auta 14-18 miejsc paletowych, na wyposażeniu auta również paleciak elektryczny oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

*Szkolenie z naszymi kierowcami przed rozpoczęciem współpracy.

*Umowa o prace

Twój zakres obowiązków:

-Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,

-Realizacja dostaw towarów do klientów,

-Rozładunek przewożonego towaru,

-Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów.

-Dobra komunikacja z klientem.

Nasze wymagania:

+Prawo jazdy kat. C,

+Doświadczenie w transporcie towarów,

+Karta kierowcy,

+Uprawnienia na przewóz rzeczy,

+Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia)

tel.5********66

79*******06

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 912798086