2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Ożarów Mazowiecki
Dodane 14 maja 2024

Kierowca Kat. C - dystrybucja Warszawa

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Poszukuję kierowcy kat. C

Lokalizacja : Duchnice, Ożarów Mazowiecki

Praca polega na dystrybucji towarów na terenie Warszawa Białołęka, Marki oraz Piaseczno, Janki, Grójec

Opis stanowiska:

-Praca jednozmianowa rozpoczynająca się od godz. 6:00 (możliwość uzgodnienia innej godziny rozpoczęcia pracy)

-Czas pracy uzależniony jest od ilości punktów na trasie (średnia ilość punktów od 8 do 15)

-Poruszanie się po stałym rejonie

Szukamy osoby:

-Posiadającej prawo jazdy Kat. C oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej

-Do dłuższej współpracy

-Mile widziane uprawnienia ADR

-Mile widziana znajomość topografii miasta a w szczególności rejon Piaseczno oraz Białołęka

-Mającej chęć do pracy :)

Co oferujemy:

-Umowę o pracę

-Wynagrodzenie od 300/dzień (Wynagrodzenie uzależnione jest od kierunku i ilości wykonanych tras)

-Możliwość zwiększenia wynagrodzenia poprzez przyjmowanie dodatkowych tras

-Pomoc w czynnościach załadunkowych

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 918357367