2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Radzyń Podlaski
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Zakres obowiązków:

·       przestrzeganie terminowości realizowanych zleceń transportowych

·       dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych usterek

·       załadunek i rozładunek towarów

·       odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

·       optymalne planowanie przerw w pracy

·       przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

Wymagania:

·       aktualne prawo jazdy kategorii C+E

·       karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców (kod 95)

·       orzeczenie lekarskie i psychologiczne

·       doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 2 lata

·       umiejętność ekonomicznej jazdy

·       punktualność, dobra organizacja czasu pracy oraz odpowiedzialność

·       znajomość języków obcych angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane

Oferujemy:

·       umowa o pracę

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       pracę w systemie 10-12 dni w trasie 3-4 dni w domu

·       możliwość pracy w innych systemach – do uzgodnienia

·       możliwość dalszego rozwoju w firmie

·       opieka medyczna LuxMed

·       długoterminowa współpraca

·       nowy ciągnik Ford (low-deck) z nową naczepą Schwarzmuller (mega)

Kontakt: 60*****82

lub

CV proszę wysłać na maila lub przez olx z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 809343279