2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Nowy Barkoczyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca Kat. C, E

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Barkoczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma TYM-KAN, lider w produkcji i sprzedaży zbiorników betonowych zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków

·       Przewóz zbiorników betonowych dostępnych w ofercie firmy, z głównej siedziby (Nowy Barkoczyn) do odbiorców z województwa pomorskiego

·       Dbanie o stan techniczny pojazdu

Wymagamy

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       Komunikatywność, kultura osobista i dobre nastawienie

·       Dyspozycyjność i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

·       Mile widziana znajomość branży budowlanej oraz uprawnienia na HDS

Oferujemy

·       Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

·       !!! ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE !!!

·       Umowę o pracę

·       Niezbędne narzędzia pracy

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Codzienne powrót na bazę – Nowy Barkoczyn k. Kościerzyny

·       Praca w godzinach 6.00-18.00 od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez

- portal OLX

- telefonicznie: 533 852 595

Lokalizacja

Nowy Barkoczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Nowy Barkoczyn
ID: 835799059