2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Lipusz
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E

Lokalizacja

Lipusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Poszukuje kandydata na stanowisko Kierowca C+E.

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E ( mile widziane doświadczenie)

karta kierowcy

ukończony kurs na przewóz rzeczy

odpowiedzialność

Obowiązki :

kierowanie zestawem ciągnik siodłowy + naczepa (wywrotka)

dbałość sprzęt

dbałość o należyte wykonywanie zleconych zadań

Oferujemy:

umowę o pracę

pracę zgodną z obowiązującymi przepisami

zestawy przyporządkowane do kierowcy na stałe

Więcej informacji pod numerem telefonu 5*0*1*3*7*4*7*4*6

Lokalizacja

Lipusz,

Pomorskie

Pomorskie, Lipusz
ID: 894979280