2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Skawina
Dodane 06 maja 2024

Kierowca kat. C+E

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Kierowca C+E

Twój zakres obowiązków

·        Transport szalunków budowlanych w Krakowie i okolicach,

·        Przestrzeganie terminowości realizowanych tras,

·        Prowadzenie dokumentacji przewozowej,

·        Dbałość o powierzony samochód i mienie Firmy, w tym zgłaszanie ewentualnych awarii

·        Optymalne planowanie przerw w pracy

Nasze wymagania

·        Doświadczenia w transporcie krajowym

·        Prawo jazdy kat C+E z kodem 95

·        Świadectwo kwalifikacji zawodowej

·        Karta kierowcy

·        badania: lekarskie i psychologiczne

·        dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·        Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

To oferujemy

·        Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branżach w których funkcjonuje

·        atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie, podstawa plus diety i dodatki

  • praca od poniedziałku do piątku

  • praca na rynku lokalnym, sporadyczne wyjazdy w dalsze trasy

  • Auto marki MAN przypisane do 1 kierowcy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 911941603