2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Gądki
Raben
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E / водій категорії С+Е

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Raben Logistics Polska, lider w branży TSL poszukuje Kierowców dla swoich stałych Przewoźników.

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw krajowych zestawem (ciągnik siodłowy + naczepa)/ Виконання внутрішніх перевезень в комплекті (сідловий тягач + напівпричіп)

  • Jedna trasa może mieć do 4 punktów dostaw + ewentualny odbiór/ Один маршрут може мати до 4 пунктів доставки+можливий прийом

  • Współpraca z Działem Transportu/ співпраця з транспортним відділом

  • Rozwiązywanie bieżących problemów/ Вирішення поточних проблем

Nasze wymagania

  • Potrafisz pracować pod presją czasu/ Ви можете працювати під тиском часу

  • Potrafisz współpracować z ludźmi o różnych temperamentach/ Ви можете співпрацювати з людьми різних темпераментів

  • Samodzielne rozwiązywanie przeciwności w trasie nie jest dla Ciebie problemem/ Самостійне вирішення негараздів в дорозі не проблема для Вас

  • Masz ukończony kurs na przewóz rzeczy/ Ви пройшли курс на перевезення речей

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale 4000 - 5000 netto/ Зарплата в діапазоні 4000 - 5000 чистими

  • Umowę o pracę u jednego ze współpracujących z nami na stałe Przewoźników/ Договір праці з одним з постійно співпрацюючих з нами Перевізників

  • Szkolenie wdrożeniowe/ Впровадження навчання

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas/ Виплата заробітної плати завжди вчасно

  • Karty rabatowe LOTOS/ LOTOS Дисконтні карти

  • Pracę na trasach krajowych – powrót do domu raz w tygodniu, noclegi w kabinie/ Робота на внутрішніх маршрутах — повернення додому раз на тиждень, проживання в кабіні

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 908949434