2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierowca kat. C + E codziennie w domu kurierka

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dzień dobry,

firma transportowa z długoletnim doświadczeniem oraz stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku krajowym poszukuje kierowcy z kat. C + E do pracy na rejonie kurierskim dla firmy GEODIS Sp. z o.o. (dawny Pekaes) - jednego z krajowych liderów branży logistycznej specjalizującej się w dystrybucji i kolekcji przesyłek paletowych.

Charakterystyka i zakres obowiązków pracy:

- załadunek towaru z bazy GEODIS w Zamienie (k. Mińska),

- krótki zasięg (do 200km dziennie), zwykle 5-8 stopów dziennie

- start 7:00-7:30, koniec 16:00-17:00

- bardzo prosta dokumentacja,

- załadunki tyłem + paleciak elektryczny do obsługi,

- wolne weekendy.

Wymagania :

- aktualne badania oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów powyżej 3,5t

- dyspozycyjność oraz rzetelność

- mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

- mile widziane uprawnienia ADR - finansujemy kurs w przypadku ich braku

Oferujemy :

- umowa o pracę,

- terminowe wynagrodzenie.

Kontakt tel.: 8-17, pon-pt.

Osoby zainteresowane zapraszam także do kontaktu przez Olx'a. Mile widziane CV.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 909388695