2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Bochnia
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kat. C + E - cysterna do przewozu mleka

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA CYSTERNY DO PRZEWOZU MLEKA

Miejsce pracy: Bochnia / Szczurowa

Opis stanowiska:

·        Odbiór mleka od dostawców i transport do zakładu produkcyjnego

·        Załadunek mleka za pomocą pompy

·        Kontrola mleka pod względem ilościowym i jakościowym

·        Dbanie o stan techniczny pojazdu

Specyfikacja pracy:

Praca w godzinach 4 – 14 / 10 - 20

Wymagania:

·        Czynne prawo jazdy kat. C +E

·        Aktualne badania psychologiczne kierowców

·        Karta kierowcy

·        Punktualność i odpowiedzialność

·        Dyspozycyjność

·        Komunikatywność

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        Zatrudnienie na umowę o pracę.

·        Zatrudnienie od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Jarocinie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem siedziby firmy.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 902057676