2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Ząbkowice Śląskie
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca kat. C,E Francja

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : KIEROWCA KAT. C,E

Miejsce pracy: FRANCJA/TOULOUSE

Zakres obowiązków:

- kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym/krajowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów

- przygotowaniem do przewozu , czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem

-przestrzeganie przepisów ruchu drogowego , ustalonego czasu prowadzenia pojazdu i odpoczynku.

-przesyłanie dokumentacji z wykonanych czynności po zakończeniu rozładunku.

Wymagania

- minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym

- prawo jazdy kat. C+E kod 95 oraz karta kierowcy

- podstawowe ADR

- wymagana podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

- sumienność, rzetelność i odpowiedzialność , dbanie o powierzony do przewozu ładunek

- obsługa translatora niezbędna do komunikacji z koordynatorem

OFERUJEMY :

- pracę tymczasową na terenie Francji

- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + ubezpieczenie

- Wynagrodzenie :  3 800 euro brutto za pełny przepracowany miesiąc

- praca w systemie 4-1 / 4-2 lub do ustalenia w zależności od potrzeb kierowcy

- wymiar czasu pracy:   zgodny z Rozporządzeniem (WE) Parlamentu Europejskiego i Rady nr 561/2006z dnia 15 marca 2006 r. w sprawie harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego

- do dyspozycji Ciągnik siodłowy MAN-TGX 2018rok

- wyposażenie : zbiornik na wodę pitną , lodówka , łóżko ze stelażem, w schowku rower na zakupy, komplet niezbędnych kluczy , kask i kamizelka odblaskowa.

- telefon firmowy ,karta do tankowania ,  pager otwierający bramki na autostrady ważny w całej UE.

- pracodawca w weekendy gwarantuje 4 x w miesiącu  noclegi w hotelu

- opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- długofalową współpracę

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 78*****36, 88*****00

3

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 911914525