2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Świętokrzyskie
  5. Kierowca - Oleszno
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E Polska - Irlandia - Polska

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

oszukujemy kierowcy z uprawnieniami na kategorii C+E

Poszukujemy kierowcy z uprawnieniami na kategorii C+E na trasach międzynarodowych Polska-Irlandia-Polska.

Wymiar pracy: pełna, KÓŁKA, wyjazdy na weekend (1 kółko trwa ok 8-10 dni)

Obowiązki:

  • pilnowanie dokumentacji

  • międzynarodowy transport towarów

  • zabezpieczanie ładunków

  • dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • paszport (jeździmy przez Anglię)

  • doświadczenie w ruchu lewostronnym

  • prawo jazdy kategorii C+E

  • karta kierowcy

  • świadectwo pracy

  • zaangażowanie w pracę

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • doświadczenie w kategorii C+E

W ramach współpracy oferujemy:

  • umowa o pracę

  • wysokie oraz terminowe wynagrodzenie (500zł netto dniówka)

  • stały kontakt ze spedytorem

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV poprzez portal OLX lub kontakt telefoniczny.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Craft-Trans Speed. Sylwia Szklarz z siedzibą w Oleszno, ul. 1 Maja 26, 29-105 Krasocin.

Lokalizacja

Oleszno,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Oleszno
ID: 658550844