2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Łącko
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E - transport krajowy

Lokalizacja

Łącko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

  • Kierowca kat. C+E - transport krajowy - powroty codzienne.

ZADANIA:

  • przewóz towarów zgodnie z harmonogramem;

  • realizacja dostaw towarów do klientów;

  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru;

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku;

WYMAGANIA:

  • czynne prawo jazdy kat. C+E z kartą kierowcy;

  • doświadczenie w jeździe ciągnikami + chłodnie

  • gotowość do pracy i do jazdy nocnej;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,

  • umiejętności pracy w zespole

  • dalszy rozwój oraz dobrą atmosferę pracy

Lokalizacja

Łącko,

Małopolskie

Małopolskie, Łącko
ID: 911944517