2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat C+E (zestaw hakowy)

Wynagrodzenie

6 200 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

 Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Kierowca kat. C + E

Miejsce pracy: cała Polska,

Opis stanowiska:

  • Praca w ruchu krajowym zgodnie z ustalonym cotygodniowym harmonogramem, trasy dzienne i popołudniowe na różnych dystansach;

  • Obsługa placówek medycznych oraz magazynów spółki ze wskazanego terenu polegająca na odbieraniu odpadów oraz przekazywaniu ich do miejsca unieszkodliwienia.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. C, C+E,

  • Ważna karta kierowcy;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane uprawnienia ADR;

  • Dyspozycyjność, obecność

  • Rzetelność;

  • Komunikatywność;

  • Niekaralność;

  • Dbałość o powierzone mienie i sprzęt;

  • Podróże służbowe - delegacje;

  • Nocleg w kabinie;

  • Preferowane miejsce zamieszkania Rzeszów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwości rozwoju i szkolenia,

  • Opieka medyczna,

  • Pakiet sportowy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie wakacji,

  • Opieka wyspecjalizowanej firmy w zakresie czasu pracy Kierowcy, a także w przypadku kontroli,

  • Dodatek stażowy.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909704123