2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Żórawina
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat. C HDS Lub C+E

Lokalizacja

Żórawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Kierowca C HDS Lub C+E naczepa tupu burtowa

Zakres obowiązków:

·         Kierowanie pojazdem ciężarowym Na kat. C operowanie HDS/żurawiem

·         Codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu

Wymagane:

- prawo jazdy kat. C lub C+E

- Na kat C. Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora HDS

- aktualne uprawnienia

- dyspozycyjność, odpowiedzialność i samodzielność

- dbałość o powierzony sprzęt

• praca od poniedziałku do piątku, na miejscu

Przeważnie Transport materiałów budowlanych

Lokalizacja

Żórawina,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żórawina
ID: 911186812