2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane Dzisiaj o 13:47

kierowca kat. C - hurtownia budowlana

Wynagrodzenie

6 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Obowiązki:

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Dostarczanie towaru w Warszawie i okolicach

  • Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • Brak wykroczeń drogowych.

  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 901077541