2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Siedlce
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca kat. C, lokalnie ( codziennie w domu )

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Stabilna Firma działająca w branży: alkohole, piwo, napoje, wody i soki,

poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C

       Lokalizacja: Siedlce

Opis stanowiska:

-             transport towaru do Klientów firmy

-             obsługa sklepów znajdujących się w obrębie 60-80 km od siedziby firmy

-             szykowanie i wydawanie dostaw zgodnie z dokumentacją

-             odbiór i rozliczanie ilościowe opakowań na wymianę

Oczekujemy:

-             prawo jazdy kat. C

-             uprawnienie do przewozu towarów

-             uczciwość i rzetelność

-             zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

·       pełne świadczenia socjalne – pełny ZUS

Prosimy o dołączenie do CV podpisanej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z póź. zmianami).”

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 822529054