2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat. C lub B - Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990 r. na terenie południowej i wschodniej Polski, zajmująca się w szczególności dystrybucją żywności mrożonej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C lub B

Zadania kluczowe:

  • załadunek, przewóz i rozładunek towarów w celu ich dostawy do klientów

  • bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu w zakresie niezbędnym do bezpiecznego przewozu ładunków

  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie psychologiczne stwierdzające brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy (w przypadku kat. C)

  • kurs na przewóz rzeczy (w przypadku kat. C)

  • prawo jazdy kat. C lub B

  • wykształcenie średnie, zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w transporcie w branży spożywczej

  • odpowiedzialność i uczciwość, sumienność i dokładność

  • systematyczność, komunikatywność i kultura osobista

  • miejsce zamieszkania w miejscu pracy lub najbliższej okolicy

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny i CV .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pan/i na przetwarzanie przez Drimpol Sp. z o.o. z siedziba w Rzeszowie, ul. Boya Żeleńskiego 25a, 35-105 Rzeszów danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli zgadza się Pan/i na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzanych przez Drimpol sp. z. o.o. prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drimpol sp. z o.o. z siedzibą  w Rzeszowie, ul. Boya Żeleńskiego 25a, 35-105 Rzeszów na potrzeby przyszłych rekrutacji” Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem danych jest Drimpol sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Boya-Żeleńskiego 25a.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy i innych ustawach szczegółowych  jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.  Pozostałe udostępnione dane (przykładowo wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolne zgody, która została wyrażona przez przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911256850