2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Mielec
Dodane 12 maja 2024

Kierowca KAT. C , MIELEC

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dzień dobry,

Szukamy Kierowcy kat. C

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C

  • Doświadczenie w pracy kierowcy

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Sumienność i pracowitość

  • Pozytywne nastawienie i motywacja do prac

  • Komunikatywność i kultura osobista

    Zakres obowiązków:

  • Przewóz towarów według ustalonego harmonogramu

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań

    Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę na terenie kraju

  • Praca w systemie jedno zmianowym w godzinach 7-16

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazna atmosfera w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną TYLKO wybrane osoby, po selekcji CV. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 654433424