2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Myszków
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat. C - śmieciarka

Wynagrodzenie

6 150 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma "REKO Prime" z siedzibą w Myszkowie zatrudni osobę na stanowisko:

Kierowca samochodu śmieciarki Myszków

Kierowca będzie jeździł samochodem typu śmieciarka wraz z ładowaczem.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (od 14.00)

Zakres obowiązków:

-odbiór i transport odpadów, zgodnie z dyspozycją logistyka,

-dbałość o sprzęt,

-zgłaszanie awarii,

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-terminowe wynagrodzenie,

-ubezpieczenie grupowe,

-miła atmosfera pracy,

-system poleceń pracowniczych,

-premia frekwencyjna.

Oczekiwania:

-karta kierowcy i świadectwo kwalifikacji zawodowej

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 679090511