2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Adrian
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kat. C Sosnowiec

Wynagrodzenie

6 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADR, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Praca ze skanerem / terminalem

  • Przewóz i dostarczenie towaru do klienta na terenie do 50 km od oddziału w Sosnowcu

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C oraz „Karta kierowcy”

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualna książka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy:

  • Wdrożenie z trenerem kierowcą

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Wolne weekendy

  • Pracę u przewoźnika współpracującego z wiodącym operatorem logistycznym w Polsce

  • Firmowe ubrania robocze

  • Biurokrację ograniczona do minimum m.in. brak listów przewozowych (wszystkie potrzebne informację znajdują się na terminalu)

  • Służbowy telefon (terminal)

Benefity:

  • Paliwo w korzystnej cenie / zniżkowa Karta paliwowa

  • Program rekomendacji kierowców

  • Karta do automatu z ciepłymi napojami

  • Parking dla pracowników

  • Upominki okazjonalne dla Ciebie

  • Upominki dla Twoich dzieci z okazji Dnia Dziecka / Mikołaja

  • Pikniki rodzinne (Family Day)

  • Szansa na podnoszenie kwalifikacji ( z kategorii C do C+E)

  • Konkurs kwartalny dla kierowców

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 911229299