2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Rudno
Dodane 13 maja 2024

Kierowca Kat C - transport wewnątrzzakładowy,

Lokalizacja

Rudno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C

Opis

OPIS

Firma Dartomeks istnieje na rynku transportowo-spedycyjnym od 1996 roku. Obecnie posiadamy tabor 80 zestawów plandekowych oraz chłodni. Park maszynowy składa się z pojazdów marki VOLVO, DAF, MAN. Wszystkie pojazdy spełniają wymogi emisji spalin Euro 6. Usługi przewozowe głównie realizujemy na terenie Niemiec, Belgii, Holandii, Luxemburgu, Czech, Austrii.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowcy Kat. C – transport wewnętrzny ( wewnątrzzakładowy ). Zakład znajduję się w Belgii.

Zakres obowiązków : tankowanie pojazdów, podstawienie pojazdów pod rampy załadowcze, mycie pojazdów, pomoc przy załadunku/rozładunku,

Oferta również dla obcokrajowców. Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny.

www.dartomeks.eu

Lokalizacja

Rudno,

Pomorskie

Pomorskie, Rudno
ID: 815693006