2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Plewiska
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca kat C umowa o pracę Poznań

Wynagrodzenie

7 150 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zakres obowiązków

  • Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
  • Realizacja dostaw towarów do klientów,
  • Załadunek i wyładunek przewożonego towaru,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Karta kierowcy,
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Prywatna opieka medyczna Medicover,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karty sportowe,
  • Paczki i bony na Święta,
  • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę).
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 757582799