2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Płock
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca kat. C z obsługą HDS od poniedziałku do piątku 7:30 - 16:00

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma z branży budowlanej – PIK Materiały Budowlane z siedzibą w Płocku poszukuje pracownika na stanowisko: „Kierowca kat. C z obsługą HDS”

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 na terenie Płocka i okolic.

WOLNE WEEKENDY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja dostaw towarów do klientów na rynku lokalnym

  • Rozładunek transportowanych towarów

  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu

  • Prowadzenie karty ewidencji pojazdu

WYMAGANIA

  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy na stanowisku kierowcy

  • Ważne prawo jazdy potwierdzające kwalifikacje kierowcy zawodowego

  • Karta kierowcy

  • Zaangażowanie

  • Sumienność

  • Uczciwość

OFERUJEMY:

  • pracę w Firmie o pewnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • pakiet socjalny

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PIK. Materiały Budowlane Sp. z o.o. Sp. k. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 845077707