2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Inowrocław
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca kat. CE krajowy - przewóz żywych zwierząt (drób)

Wynagrodzenie

7 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nowość” to nowoczesna Ubojnia oraz Ferma Drobiu, spełniająca wysokie wymogi technologiczne i jakościowe. Jesteśmy rodzinną, polską firmą, działającą na rynku od 1951 roku w Jezuickiej Strudze k/Inowrocławia. Produkujemy i dostarczamy  najwyższej jakości świeży drób –tuszki drobiowe, elementy i podroby drobiowe do mniejszych sklepów, jak również dyskontów oraz hipermarketów. Wyróżnia nas dobra jakość potwierdzona  certyfikatem jakości  BRC. Po wielu latach ciągłego rozwoju jesteśmy dziś jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu:

Kierowca kat. C+E krajowy – przewóz żywych zwierząt (drób)

Twój zakres obowiązków:

·         przygotowanie pojazdu do transportu żywych zwierząt (zaczep wózka spalinowego)

·         rozładunek i załadunek kontenerów z naczepy u Hodowcy wózkiem spalinowym

·         przewóz żywych zwierząt od Hodowców do Ubojni Drobiu - praca głównie w nocy

·         dbałość o prawidłowe przekazanie dokumentacji do produkcji przewożonego ładunku

Nasze wymagania:

·         prawo jazdy kat. C+E

·         doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem siodłowym z naczepą

·         świadectwo kwalifikacji zawodowej

·         karta kierowcy

·         mile widziane uprawnienia na wózki widłowe spalinowe

To oferujemy:

·         pracę na pełen etat na zasadach umowy o pracę

·         stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie z perspektywą ciągłego rozwoju

·         system pracy od ND pop do PT rano, wolne weekendy + codzienne zjazdy do domu

·         wynagrodzenie zawsze na czas w przedziale 7500 – 9500 brutto,

·         bonus finansowy za polecenie pracownika w wysokości do 1000 zł

·         gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1 roku pracy

·         wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonego

·         profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia funkcji

·         dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole oraz możliwość awansu

·         ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane ofertą pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na platformie OLX lub kontakt telefoniczny pod numerem 60***********20

Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nowość” z siedzibą w Jezuickiej Strudze 16, 88-111 Rojewo k/Inowrocławia.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 849789041