2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Podlaskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Fasty
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca kategoria B

Lokalizacja

Fasty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Kartex Wiszowaty i Wspólnicy hurtownia owoców i warzyw aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska:

Kierowca kat. B

Zadania:

  • przewóz towaru do klientów spółki,

  • załadunek / rozładunek towaru na samochód,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy kierowcy,

  • aktualnego prawa jazdy kat B

  • doświadczenia w prowadzeniu aut dostawczych

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę

  • godziny pracy od 4.00 do 12.00 pn-sb

  • wynagrodzenie netto w przedziale od 4000,00 do 5000,00

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą, zapraszam do wysyłania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego serwisu olx.

tel. 57*****22

Lokalizacja

Fasty,

Podlaskie

Podlaskie, Fasty
ID: 856874439