2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Świętokrzyskie
  5. Kierowca - Staszów
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca - kategoria B

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

MATEO sp. z o.o. - Producent mrożonej żywności poszukuje osób na stanowisko:

Kierowca kat. B

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

1.     Przewóz towarów zgodnie z obowiązującymi dowodami rozchodowymi i dostarczenie do kontrahenta.

2.     Sprawdzenie pobieranego towaru pod względem ilości, jakości i terminów przydatności do spożycia.

3.     Nadzór nad utrzymaniem właściwych warunków klimatycznych w chłodniach

przewozowych.

4.     Przyjmowanie gotówki za sprzedane towary oraz każdorazowe jej potwierdzanie

poprzez wystawienie druku KP.

5.     Bieżące rozliczanie się z przyjętej gotówki oraz przekazanie kasjerowi

wystawionych dowodów sprzedaży

6.     Bieżące potwierdzanie wystawionych faktur VAT, faktur VAT KOREKTY.

7.     Przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym oraz czasie pracy kierowcy.

8.     Wypełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji.

Wybranym osobom oferujemy:

- ciekawą pracę oraz możliwość własnego rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia

Prosimy o nadsyłanie aplikacji CV + list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest: MATEO sp. o. o. 39-200 Dębica, ul. Metalowców 33, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę* oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienione firmy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 910323065