2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Gliwice
  6. Kierowca - Ligota Zabrska
Dodane Dzisiaj o 09:05

Kierowca kategoria B hurtownia budowlana

Wynagrodzenie

4 800 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Nasza firma poszukuje odpowiedzialnego kierowcy dołączającego do naszego zespołu.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Prześlij nam swoje aplikacje, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

Wymagania:

1. Posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów.

2. Bezpieczna i odpowiedzialna jazda.

3. Znajomość przepisów ruchu drogowego.

4. Umiejętność pracy w elastycznym grafiku, w tym w soboty

5. Dobra orientacja w terenie.

Obowiązki:

1. Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

2. Utrzymanie czystości i porządku w pojeździe służbowym.

3. Kontrola stanu technicznego pojazdu i zgłaszanie ewentualnych usterek.

4. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpieczeństwa.

Oferujemy:1. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

2. Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii.

3. Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

4. Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalne wsparcie zespołu.

Mal-Drew

www.maldrew.com.pl

Nasz ekipa

Na co dzień jesteśmy rodzicami, kumplami, pasjonatami piłki nożnej lub szachów, kolarzami czy wędkarzami, a nawet koneserami dobrego wina.

Zdarza nam się zaspać, wylać przez przypadek kawę, śpiewać pod prysznicem, zapomnieć o urodzinach cioci czy wywiadówce syna. Do tego mamy inne włosy, oczy i wzrost. Jesteśmy różni, ale łączy nas wspólna pasja - budownictwo.

Codziennie pracując w Mal-Drewie dzielimy się naszą wiedzą i pomagamy Ci w tym, aby Twój remont lub budowa zakończyły się sukcesem.

Jesteśmy internetową hurtownią budowlaną oraz posiadamy dwa składy budowlane w Gliwicach. Wyróżnia nas 38 lat doświadczenia i stałe nastawienie na uczciwość i jakość. Nasze sklepy są odwiedzane przez klientów z Zabrza, Knurowa, Rybnika, Tarnowskich Gór i wielu innych Śląskich miast. Od 2017 roku prężnie rozwijamy nasz internetowy sklep budowlany. Dzięki temu cała Polska ma dostęp do sprawdzonych materiałów budowlanych w niskich cenach. Nasza działalność wychodzi także poza granice Polski. Realizujemy dostawy do Czech, Niemiec, Francji, Anglii i wielu innych europejskich krajów. Jako hurtownia staramy się być jak najbardziej rzetelni i punktualni.

Zależy nam na dobru każdego klienta, dlatego ogromną uwagę przykładamy nawet do najmniejszego szczegółu. Wiemy, jak stresujący potrafi być remont lub budowa, dlatego chcemy by chociaż kwestia zakupu i dostarczenia materiałów budowlanych odbyła się bezproblemowo.

Zobacz kandydatów

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 856595024