2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Głuchołazy
Dodane 15 maja 2024

Kierowca kategoria C

Lokalizacja

Głuchołazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnimy pracownika do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku na stanowisko: kierowca z kategorią C.

Opis stanowiska:

Transport krajowy - praca na terenie Opolszczyzny (Głuchołazy-Opole)

Wymagania:

załadunek i rozładunek towaru

odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

prawo jazdy kat. C

co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C

aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne,

karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji,

odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność i motywacja do pracy

Oferyjemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku

Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Możliwość rozwoju zawodowego

Praca w ambitnym, profesjonalnym i przyjaznym zespole

Po przepracowanym roku świadczenia socjalne

Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Karta Multisport

Lokalizacja

Głuchołazy,

Opolskie

Opolskie, Głuchołazy
ID: 918431992