2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Bytkowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca kategoria C+E

Lokalizacja

Bytkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

ALUNA® International Trade and Development Group sp z o.o sp. k., to pierwszy polski producent zadaszeń basenowych i ogrodowych, działający od ponad 20 lat na międzynarodowym rynku. Do naszego zespołu poszukujemy:

KIEROWCA C+E/MONTER

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:00 + delegacje (montaże) - elastyczny czas pracy,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • miejsce pracy: Bytkowo (Rokietnica k/Poznania)

  • szybki dojazd S11

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem towaru, który należy dostarczyć/odebrać do/od podwykonawcy,

  • transport/montaż zadaszeń na terenie całego kraju - weekendy w domu,

  • pomoc przy montażu zadaszenia u klienta,

  • pomoc przy załadunku i rozładunku zadaszeń basenowych,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • karta kierowcy,

  • świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy,

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne,

  • zdolność do samodzielnego planowania i organizowania trasy,

  • odpowiedzialność za przewożony ładunek, zachowanie czystości,

  • dyspozycyjność,

  • sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • motywacja, zaangażowanie, dokładność wykonywanych czynności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swoim CV :

„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach.”

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów na Pracowników

Administrator danych:

ALUNA® International Trade and Development Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Cele przetwarzania:

Postępowanie rekrutacyjne

Podstawy prawne przetwarzania:

Art. 6 ust. 1 c) RODO - jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.

Odbiorcy danych:

Podmioty przetwarzające dane w imieniu „Aluna sp. z o.o.sp.k. ”

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania

inne prawa określone w informacji szczegółowej.

Lokalizacja

Bytkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bytkowo
ID: 614342061