2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Wieliczka
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kategoria C+E

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnimy kierowcę na stanowisku kierowca kategorii C+ E - głównie transport na terenie Kraków - Rzeszów - Katowice - Wrocław.

Baza: Sygneczów (koło Wieliczki).

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Zachowanie czystości wewnątrz i na zewnątrz pojazdu

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy C+E.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 814066578