2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Dobroń
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca kategoria C+E

Lokalizacja

Dobroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

KIEROWCA C+E

Praca w Dobroniu

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów zgodnie w ruchu lokalnum (gmina Dobroń)

  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów

  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Jeśli chcesz pracować w firmie, która oferuje Ci:

  •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) zawartej bezpośrednio z JNT GROUP;

  •  prywatną opieka zdrowotną ( dla pracownika i rodziny);

  •  dofinansowanie do karty sportowej;

  •  możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym;

I jednocześnie:

  •  posiadasz uprawnienia C+E

  •  masz co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierowcy C+E

Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń i umów się na spotkanie 88*******17

Wysyłając aplikację zgadzasz się na przetwarzanie przez JNT GROUP S.A. SP.K. z siedzibą w Dobroniu przy ul. Sienkiewicza 68 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę lub do celów przyszłych rekrutacji (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez JNT GROUP S.A. SP.K. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów bieżącej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez JNT GROUP S.A. SP.K. przez okres 3 lat.”

Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy nie wysyłaj aplikacji.

Lokalizacja

Dobroń,

Łódzkie

Łódzkie, Dobroń
ID: 910808563