2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Niebuszewo
Dodane Dzisiaj o 11:19

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

6 161 - 7 704 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lider rynku mrożonek w Polsce zaprasza do współpracy pracowników magazynowych w Szczecinie.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów (układanie go, kompletacja, przeszukiwanie magazynu i sprawdzanie dostaw);

  • wydawanie towaru;

  • praca z dokumentacją magazynową;

  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Praca w temperaturach od -21 do +10 stopni.

Wymagania

  • odpowiedzialność;

  • chęci do pracy.

Harmonogram

Praca w systemie 3-zmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00 i 22:00-06:00 od poniedziałku do piątku.

Stawka godzinowa 26,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 4450 do 5565 zł netto.

Wynagrodzenie godzinowe dla studenta do 26 roku życia (brutto = netto) 34,61 zł. Wynagrodzenie miesięczne 5810 - 7270 zł netto.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:

  • bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;

  • bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;

  • zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);

  • 1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);

  • ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;

  • prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 917337424