2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Redłowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca kategorii B

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Langowski Logistics to polska firma rodzinna, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej od 2004 roku. Zespół ponad 300 specjalistów z branży świadczy usługi transportowe i magazynowe na najwyższym poziomie, dostarczając ładunki klientów do dowolnego miejsca na Ziemi. Własna Agencja Celna, cztery własne magazyny składowo-przeładunkowe na terenie Polski oraz sieć ponad 1500 Agentów na całym świecie wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Zakres obowiązków:

  • wyjazdy na myjnie, serwis samochodowy, wulkanizacje, stacje diagnostyki na terenie Trójmiasta

  • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych

  • prace pomocnicze i administracyjne

  • dostarczanie i odbiór dokumentów na terenie Trójmiasta

  • planowanie trasy dostawy dokumentów z uwzględnieniem priorytetów i terminów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość topografii Trójmiasta

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • imprezy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 913871181