2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Rudniki
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca VIP

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Młodszy Specjalista ds. wsparcia technicznego i floty

Obowiązki:

  • Organizacja i realizacja transportu osób głównie klientów i kontrahentów zagranicznych.

  • Przewóz osób na terenie kraju oraz za granicą, z zachowaniem przepisów drogowych i zasad bezpieczeństwa.

  • Pomoc w drobnych pracach technicznych i transporcie wewnętrznym, gdy jest to wymagane.

  • Zapewnienie sprawności i czystości floty pojazdów, regularne sprawdzanie stanu technicznego.

  • Realizacja harmonogramu pracy kierowców oraz współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Doświadczenie zawodowe w transporcie osób

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office

  • Niekaralność

  • Kultura osobista, podstawowe zasady etyki zawodowej

  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem

  • Elastyczność, dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w dziale technicznym lub produkcyjnym

  • Prawo jazdy kategorii C

Oferujemy:

  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.

  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.

  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symbolicznego 1 zł.

  • Możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.

  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.

  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.

  • W naszej kulturze nie ma dress code'u, zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.

  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 914590335