2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Luzino
Dodane 21 kwietnia 2024

Kierowca kategorii C+E (w trasie pół miesiąca)

Lokalizacja

Luzino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Opis

Zakres obowiązków:

  • przewóz stolarki otworowej na terenie Europy, najczęściej kraje: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Austria, Szwajcaria, Włochy.

  • uczestniczenie przy załadunku towaru

  • utrzymywanie kontaktu z klientem w temacie terminu dostawy

  • rozładunek u klienta

  • weryfikacja dokumentacji

Wymagania:

  • prawo jazy kategoria C+E

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy na zasadach: pojazd przypisany do kierowcy - solo / tandem z wózkiem mobilnym

  • karta kierowcy i świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • uprawnienia UDT na wózek mobilny - mile widziane

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w firmie będącej 55 lat na rynku

  • możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy

  • pobyt w trasie przez około połowę miesiąca

Lokalizacja

Luzino,

Pomorskie

Pomorskie, Luzino
ID: 904901386