2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Świętochłowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca krajowy kat. C+E

Wynagrodzenie

5 600 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

W związku z rozwojem naszej floty poszukujemy doświadczonych kierowców z uprawnieniami kategorii C + E na ciągnik siodłowy z naczepą.

Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która naprawdę dba o swoich pracowników i oferuje stabilne warunki zatrudnienia w przyjaznej atmosferze, nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który wspólnie dąży do sukcesu, dbając jednocześnie o dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie!

Twój zakres obowiązków

  • transport materiałów odpadowych, budowlanych i kruszywa

  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku

  • wykonywanie poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • posiadanie ważnych uprawnień kategorii C+E

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • karta kierowcy

  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Podany w ogłoszeniu dolny zakres wynagrodzenia to goła podstawa. Dodatkowo pracujemy w systemie premiowym gratyfikującym za osiągane cele (efektywność, spalanie, ilość nadgodzin itp.) Trzecim elementem składowym wynagrodzenia jest premia wynikowa. Górny zakres wynagrodzenia to realnie wypłacane pensje a nie hipotetyczne możliwości zarobkowania.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która dba o dobre relacje w zespole i partnerskie traktowanie każdego pracownika.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni legalne z odprowadzaniem wszystkich wymaganych składek i podatków.

  • Transparentność zasad wypłacania wynagrodzenia.

  • Pracę na terenie regionu - bez konieczności wyjazdów krajowych czy międzynarodowych, co pozwala na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Świetną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu zarządzającego oraz współpracowników.

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek).

  • Godziny pracy: 6:00 - 14:00.

Jesteśmy wielobranżowym przedsiębiorstwem z dynamicznie rozwijającym się działem transportu, które ceni sobie nie tylko efektywność pracy, ale przede wszystkim budowanie trwałych i partnerskich relacji z naszymi kierowcami. Zależy nam na tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy, gdzie każdy członek zespołu jest ważny i doceniany.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 913891749