2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Zakroczym
Karolina
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca Krajowy kat. C+E - co 2 dzień zjazd, auto na stan

Lokalizacja

Zakroczym

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyRekrutacja online

Zaparkuj z nami na stałe! Raben Transport szuka Kierowców kat C+E.

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

  • MIEJSCE PRACY: ZAKROCZYM magazyn Action

To oferujemy:

  • Zjazd do Zakroczymia średnio co drugi dzień ( w lipcu i sierpniu wolne weekendy)

  • Praca od poniedziałku do piątku + jedna sobota w miesiącu pracująca

  • Trasy z Zakroczymia ​do sklepów Action rozmieszczonych w północno-wschodniej części Polski, praca w kółkach

  • Na trasie średnio 3/4 rozładunki w sklepach Action

  • Terminowy wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • System wynagrodzeń rozliczany zgodnie z prawnymi obowiązkami od 01.02.2022 w Polsce i UE - pakiet mobilności

  • Pracę w pojedynczej obsadzie z autem przypisanym do Kierowcy Mercedes Actros MP4

  • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie NNW

  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy

  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty zniżkowe na paliwo do prywatnego użytku i wiele innych

  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom.i poradniki

  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych po kraju

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy

  • Dbałość o powierzony ładunek

  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat. CE + Karty Kierowcy

  • Doświadczenie min. 6 miesięcy

  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zakroczym,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakroczym
ID: 841701108