2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Psie Pole
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca - Kurier kat.B Wrocław i okolica od 4500zł - 7000zł netto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

Zatrudnię do pracy na stanowisko :

Kierowca - Kurier w międzynarodowej firmie kurierskiej

Lokalizacja magazynu: Wrocław ul. Bierutowska

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia samochodu typu bus (kat b)
  • komunikatywność w języku polskim
  • mile widziane doświadczenie kurierskie
  • niekaralność
  • odpowiedzialność za powierzone mienie
  • sumienności i rzetelności
  • punktualność
  • kultura osobista
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiadomości

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4500zł - 7000zł na rękę
  • samochód służbowy na czas pracy
  • szkolenie przygotowujące
  • stabilne wynagrodzenia płatne co dwa tygodnie (płatne terminowo)
  • umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (Wrocław ul.Bierutowska)
  • stały rejon
  • firmowy strój
  • pracę w zgranym zespole

Zakres obowiązków :

  • załadunek oraz dostarczanie przesyłek
  • rozładunek oraz odbieranie przesyłek
  • dbanie o powierzony sprzęt i samochód

Osoby spełniające powyższe kryteria, zdecydowane i bez nałogów zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 600 #00 65# 69 lub wysłania wiadomości.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 784791746