2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 08 maja 2024

Kierowca - kurier w firmie inna niż wszystkie

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Miejsce pracy: Sosnowiec.

Podwykonawca firmy kurierskiej InPost poszukuje pracownika na stanowisko kierowca - kurier

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie

-niezbędne narzędzia do jej wykonywania

-wynagrodzenie zawsze na czas

-umowa zlecenie , po okresie próbnym umowa o pracę

Zakres obowiązków:

-dostarczanie i odbiór przesyłek na wyznaczonym terenie ( Wojkowice k. Będzina ), ilość adresów ok. 40-60/dzień plus 4 paczkomaty, w większości paczki od 2 do 10 kg

-praca na samodzielnym stanowisku

Wymagania:

-doświadczenie w kurierce, spedycji,transporcie będzie dodatkowym atutem

-doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony mile widziane

-samodzielność

-gotowość do pracy w systemie 9-11 godzinnym od pon-pt

-Prawo jazdy kat. B min rok.

-Punktualność

-Dyspozycyjność

-Niekaralność

-osoby w wieku 20-50 lat

Chętnych proszę o telefon w godzinach 10-18 , lub przesyłanie CV . Jest możliwość umówienia się na dzień próbny w celu sprawdzenia charakteru pracy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 916881033