2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 12 maja 2024

Kierowca/Magazynier

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oddział Inter Cars Grodzisk Mazowiecki poszukuje osób na stanowisko magazynier/kierowca.

Zadania na stanowisku pracy:

Przyjmowanie dostaw,

Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek,

Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie,

Zbieranie towaru z półek według określonej specyfikacji przy użyciu skanera,

Ewentualne wykonywanie pracy na stanowisku kierowcy, w przypadku zajścia takiej potrzeby.

Od Kandydatów oczekujemy:

Skrupulatności i dokładności w wykonywanych obowiązkach,

Podstawowej umiejętności obsługi komputera,

Przynajmniej minimalnej wiedzy na temat części samochodowych,

Prawo jazdy kat B.

Wybranej osobie oferujemy:

Stabilne warunki pracy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy oraz rozwijania na wyższych stanowiskach,

Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników, Pracę w systemie zmianowym

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 917866913