2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Osowa
Dodane 17 kwietnia 2024

kierowca - magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie, rozładunek i rozlokowanie towaru na magazynie,

  • kompletacja zamówień dla Klientów,

  • załadunek i rozładunek towaru

  • terminowe dostarczanie towaru do Klientów

  • dbałość o relacje z Klientami

  • prace porządkowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej (w branży owocowo – warzywnej będzie dodatkowym atutem),

  • gotowość do pracy w godzinach 3:00-11:00,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenie średnie,

  • samodzielność i rzetelność w działaniu,

  • komunikatywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • dogodną lokalizację miejsca pracy,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwości rozwoju w strukturach firmy,

O nas

Egzotyka Świata to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko kierowcy-magazyniera.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 826831380