2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Koluszki
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy Koluszki

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STELLA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jesteśmy producentem najwyższej jakości mebli tapicerowanych.

Miejsce pracy: Koluszki

  Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

  • załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy

  • obsługa sprzętu magazynowego

    Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie mile widziane zawodowe lub średnie

  • gotowość do pracy na dwie zmiany

  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjnych, komunikatywności

  • uczciwości, solidności, odpowiedzialności

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAPEWNIAMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet medyczny

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Proszę na CV zamieścić klauzule o przetwarzaniu danych osobowych:

Administrator (Pracodawca)

Stella Spółka z o.o.

ul. Pabianicka 184/186 93-402 Łódź

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie art. 14 ust. 1 i 2 RODO (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz.U.UE.L.2016.119.1), informujemy, że:

1.      Administratorem danych osobowych Kandydata do pracy jest Stella Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pabianickiej 184/18 .

2.      We wszelkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych Kandydat może kontaktować się z nami pod adresem e mail

3.      Dane osobowe Kandydata pochodzą z portalu OLX.

4.      Dane osobowe Kandydata przetwarzane będą w celach związanych z rekrutacją, przy czym podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przede wszystkim art. 6 ust. 1 lit. c w związku z art. 221 kodeksu pracy, a także art. 6 ust. 1 lit. f czyli prawnie uzasadniony interes w przetwarzaniu danych osobowych zawartych w CV, które Kandydat dostarczył, a które nie są wyraźnie wymagane przepisami prawa pracy.

5.      Pracodawca nie będzie udostępniał danych osobowych Kandydata żadnym odbiorcom.

6.      Dane osobowe Kandydata przetwarzane będą przez czas trwania rekrutacji lub przez okres 1 roku od złożenia aplikacji przez Kandydata na potrzeby rekrutacji uzupełniającej.

7.      Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych osobowych w przypadkach określonych w RODO

8.      Kandydatowi przysługuje prawo do sprzeciwu realizowanego na zasadach określonych w RODO.

9.      W trakcie przetwarzania danych osobowych Kandydata nie dochodzi do wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Oznacza to, że żadne decyzje dotyczące Kandydata nie będą zapadać wyłącznie automatycznie oraz, że nie buduje się żadnych jego profili.

10.  Jeśli Kandydat uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawa, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych.

10. Przetwarzanie danych osobowych Kandydata jest niezbędne przeprowadzenia rekrutacji. Kandydat podaje dane osobowe dobrowolnie, ale bez ich bez przetwarzania nie byłoby możliwe przeprowadzenie rekrutacji, a także zatrudnienie.

Potwierdzam spełnienie obowiązku informacyjnego

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 831961311