2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Siemianowice Śląskie
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca Magazynier

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Firma ITP Group – dostawca urządzeń do aplikacji oraz systemów lakierniczych dla klientów przemysłowych.

Poszukujemy do naszej nowej siedziby w Siemianowicach Śląskich Kierowcy/Magazyniera na pełny etat.

Oferujemy:

• pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku, praca jednozmianowa

• wdrożenie do pracy

• możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy

• możliwość uczestniczenia w dodatkowym programie zdrowotnym

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B (poruszanie się pojazdem dostawczym DMC 3,5T)

• kultura osobista

• umiejętność do pracy w zespole

Zakres obowiązków:

• kompletowanie dostaw zgodnie z dokumentami magazynowymi

• dostawa towaru do klientów

• obsługa dozownika do lakierów

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 913932769