2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Jaroszówka
Grupa Eltron Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca - Magazynier

Lokalizacja

Białystok, Jaroszówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.

  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów, którzy w ramach rozwoju będą profesjonalistami na stanowisku: Kierowca - Magazynier

Miejsce pracy: Białystok, ul. Wysockiego 69B

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja dostaw do klienta

  • Załadunek, rozładunek towaru na magazynie

  • Kompletowanie zamówień dla Klienta

  • Ogólne prace magazynowe i pomocnicze

  • Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych pojazdów

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, C (C+E) - warunek konieczny

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej

  • Wysoka dyscyplina i kultura pracy

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Praca w godzinach od 6 do 16 (8 godz. + ewentualnie nadgodziny)

  • Praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny

  • Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport

    • Prywatna opieka medyczna

    • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca

    • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)

    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Jaroszówka
ID: 913948282