2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bielsko-Biała
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca Magazynier Bielsko Biała

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Spółka PAKT zajmuje się zaopatrzeniem gastronomii w produkty spożywcze (głównie mrożone).

Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowca-magazynier.

miejsce pracy: Bielsko Biała, podbeskiedzie

Praca od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę jednozmianową

  • Cały etat

Wymagamy:

  • uczciwości

  • uprzejmości

  • dobrej organizacji własnej pracy

  • prawa jazdy Kat. B - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych (aktualnie Fiat Ducato z kontenerem i agregatem mroźniczym)

  • podstawowej znajomości topografii podbeskidzia

  • książeczki sanepidowskiej

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień i spakowanie na samochód

  • dostarczenie zamówień do wskazanych klientów

  • powrót na magazyn i rozliczenie się z trasy

  • nadzorowanie stanu technicznego samochodu

  • dbanie o czystość samochodu

Oferty prosimy składać poprzez OLX.

Kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 - 15:00

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 694909815