2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Konstantynów Łódzki
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca/magazynier (Konstantynów Łódzki)

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PZF-W "CENTROWET" jest ogólnopolską grupą hurtowni leków weterynaryjnych.

Posiadamy 14 hurtowni, które swoim zasięgiem obejmują 70% powierzchni Polski.

Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kierowca/magazynier

Miejsce pracy:

• Trasy swoim zasięgiem obejmują teren woj. łódzkiego

• Praca stacjonarna odbywa się w magazynie w Konstantynowie Łódzkim

Zakres obowiązków:

• Dostawa towarów do klientów firmy

• Kompletacja zamówień i sprawdzanie dostaw

• Dbałość o porządek na magazynie

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku magazynier lub podobnym

• Prawo jazdy kat. B

• Skrupulatność i zamiłowanie do porządku

• Umiejętność pracy w zespole

W zamian oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Pracę w doświadczonym zespole w miłej atmosferze

• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

• Pracę od poniedziałku do piątku

CV z dodaną klauzulą RODO prosimy przesyłać poprzez portal OLX

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 909116163