2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Radziszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca-Magazynier (Skład Budowlany)

Lokalizacja

Radziszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

KAM-BUD CENTRUM DOCIEPLEŃ poszukuje Kierowcy-Magazyniera!

Miejsce pracy: 32-052 Radziszów, ulica Łanowa 6

Obowiązki:

  • Bezpieczne i efektywne prowadzenie pojazdu

  • Dostarczanie materiałów budowlanych na plac budowy

  • Obsługa Klientów – wydawanie towaru

  • Przyjmowanie dostaw i organizacja magazynu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sprawność fizyczna

  • Uczciwość

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność

  • Sumienność

  • Odpowiedzialność i punktualność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę/zlecenie/B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Więcej informacji o nas na stronie www.firmakam-bud.pl/centrum-docieplen. Dołącz do nas i zacznijmy budować razem!

Lokalizacja

Radziszów,

Małopolskie

Małopolskie, Radziszów
ID: 910533661