2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łowicz
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca - Magazynier Zacisze S.A. Market PATIO w Łowiczu

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hurtownia Chemii Budowlanej Zacisze S.A. market budowlany PATIO w Łowiczu poszukuje kandydatów na stanowisko: KIEROWCA-MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Łowicz Market PATIO

Opis stanowiska:

• dbanie o ekspozycję i dostępność towarów,

• profesjonalne doradztwo i obsługa klienta,

• kompletowanie dostaw,

• wykonywanie dostaw samochodem ciężarowym do 3,5 t.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t.,

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole,zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Aktualne uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi  podnośnikowymi będą dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w systemie równoważnym.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz w temacie wpisując Kierowca – Magazynier Łowicz

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeżeli chcą Państwo aby CV było wykorzystane zarówno w procesie obecnej, jak i przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie tekstu poniższej klauzuli. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Nie umieszczenie w dokumencie CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata będzie traktowana jako brak zgody na wzięcie udziału w rekrutacji. Skrócona informacja RODO dla kandydatów do pracy na stanowisko na podstawie umowy o pracę

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez Zacisze S.A. ul. Krakowiaków 16, 02-255 Warszawa.

2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

3. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu należy zamieścić treść zgody w przesyłanym CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZACISZE S.A. moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji".

4. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

5. Podanie danych umieszczonych w CV jest dobrowolne, ale konieczne do rozpatrzenia kandydatury uczestnika.

6. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się na stronie www.zacisze.com.pl w zakładce : ochrona danych osobowych.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 901306836